پایگاه درحال تغییرات است.

برگزاری نهمین جلسه از سلسله جلسات انجمن علمی اقتصاد سلامت ایران

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۵/۴/۲۳ | 

نهمین جلسه انجمن اقتصاد سلامت ایران در مورخ ۲۲ تیر ماه ۱۳۹۵ از ساعت ۱۸ الی ۲۰ در محل مرکز ملی راهبری و توسعه سلامت روان کشور برگزار شد.

در این جلسه جناب آقای دکتر واعظ مهدوی؛ رئیس محترم انجمن علمی اقتصاد سلامت ایران و معاونت محترم علمی فرهنگی سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور، جناب آقای دکتر پزشکیان؛ نایب اول محترم مجلس شورای اسلامی، جناب آقای دکتر غفاری؛ رئیس محترم موسسه عالی پژوهش سازمان تأمین اجتماعی کشور، جناب آقای دکتر زاهدیان؛ مدیر محترم طرح های آماری مرکز آمار ایران، جناب آقای دکتر طالیبان؛ مشاور محترم معاون توسعه امور آموزشی و فرهنگی سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور، جناب اقای دکتر عصاری؛ مدیریت محترم گروه اقتصاد سلامت دانشگاه تربیت مدرس، جناب آقای دکتر پوررضا؛ عضو محترم هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران، جناب آقای دکتر توفیقی؛ عضو محترم هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله( عج)، جناب آقای دکتر حاجی نبی؛ عضو محترم هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی، جناب آقای صادقی؛ معاونت محترم مشاوره و امور روانشناختی سازمان بهزیستی کشور، جناب آقای زحمتکش؛ رئیس محترم مرکز ملی راهبری و توسعه سلامت روان کشور، سرکار خانم دکتر رمضانیان حضور داشته اند. 

در این جلسه اعضا درابتدا ضمن تبریک به دکتر پزشکیان در خصوص انتخاب به عنوان نایب رئیس مجلس شورای اسلامی به دستورات جلسه پرداختند. در ادامه با توجه به بحث و تبادل نظر و تاثیر گذاری انجمن در حوزه سلامت و بنا بر درخواست رسانه های علمی و با رای گیری اعضا مقرر شد جناب دکتر توفیقی به عنوان سخنگوی انجمن اقتصاد سلامت به فعالیت بپردازد. مدون کردن سیاست ها و ماموریت ها و بازنگری در این حوزه از دیگر مباحث مربوطه به نهمین جلسه انجمن اقتصاد سلامت ایران بوده است. تشکیل کمیته های تخصصی در حوزه اقتصاد سلامت و حوزه های مرتبط و توجه به متخصصان امور و مشارکت دانشجویان تحصیلات تکمیلی در این خصوص از مباحث مطروحه در این جلسه بود و تصمیماتی در این خصوص اتخاذ شد. با توجه به همکاری موسسه عالی پژوهش تامین اجتماعی و انجمن اقتصاد سلامت، مقرر شد مجله انجمن به صورت مشترک و با همکاری یکدیگر به نشر پرداخته شود. در ادامه با توجه به لزوم توجه به مباحث علمی و انجام ماموریت اصلی انجمن جناب آقای دکتر حاجی نبی مسئول کمتیه نشست ها، همایش ها، کنفرانس ها و طراحی موضوعات با مشارکت سایر اساتید شده است. سپس دکتر توفیقی به بیان مقدمه ای از موضوع مدیریت مصرف و مدیریت تولید بیمارستان ها پرداخت که مقرر شده است در جلسه بعدی انجمن این موضوع به صورت گسترده به بحث و تبادل نظر گذاشته شود. در پایان هم دکتر پزشکیان به طرح موضوعاتی در حوزه بهداشت و درمان پرداخت و سیاست های مجلس و کمیسیون بهداشت درمان مجلس شورای اسلامی را بیان نمود و خواستار همکاری انجمن اقتصاد سلامت و سایر موسسات علمی به عنوان همکاران خود در مجلس شورای اسلامی شد.

انجمن اقتصاد سلامت نیر در پایان از تمامی عزیزان جهت حضور در جلسه تقدیر و تشکر به عمل آورد. لازم به ذکر است جلسه بعدی انجمن در روز ۵ مرداد ۱۳۹۵  از ساعت ۱۸:۳۰  الی ۲۰:۳۰ برگزار خواهد شد.

راه ارتباطی با انجمن علمی اقتصاد سلامت ایران: iran.hea@gmail.com


دفعات مشاهده: 2437 بار   |   دفعات چاپ: 260 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظرCAPTCHA code

پیوند‌ها

خلاصه مباحث علمی


مقدمه‌ای برای سنجش و ارتقاء عدالت در کشور

دکتر محمدرضا واعظ مهدوی

دریافت فایل


پیرامون سلامت اجتماعی

دکتر ابوالقاسم پوررضا

دریافت فایل

پرسش و پاسخ

آمار سایت

  • كل کاربران ثبت شده: 432 کاربر
  • کاربران حاضر در وبگاه: 0 کاربر
  • ميهمانان در حال بازديد: 7 کاربر
  • تمام بازديد‌ها: 1183989 بازدید
  • بازديد 24 ساعت قبل: 200 بازدید

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن علمی اقتصاد سلامت ایران می باشد.

© 2015 All Rights Reserved | Iranian Health Economics Association